O NAS
BakartFly

+48 664 139 579

biuro@bakartfly.pl

Od 8 lat zajmujemy się profesjonalnym filmowaniem z powietrza. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i wciąż podążająca do przodu technikę, staramy się, aby każdy lot i zebrany przez nas materiał filmowy przynosił satysfakcję i zadowolenie naszego klienta. Duża wiedza na temat możliwości lotnych naszych statków powietrznych, pozwala latać nam w trudnych warunkach, podejmować większe ryzyko i większe wyzwania od podobnych firm z branży filmowania z powietrza.

Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów i ich satysfakcji wizualnej, poszerzyliśmy wiedzę z dziedziny sztuki operatorskiej - dyplom Akademii Filmu i Telewizji, oraz pilotażu - licencja pilota statków bezzałogowych honorowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).

Nie ograniczamy się do oklepanych standardów, jesteśmy chłonni na nowe pomysły i nie boimy się nowych wyzwań stawianych przez zleceniodawców. Latamy bez kompromisów, ale z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Stawiamy czoła nowym wyzwaniom, a jedynym ograniczeniem jest dla nas wyobraźnią klienta. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie i również wyceniamy je indywidualnie. Jesteśmy elastyczni cenowo i staramy się tak negocjować ceny, aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana. Zapraszamy do współpracy.

Do dyspozycji mamy dwa drony, które jeżdzą z nami na każde zlecenie. Jeden aktywny, a drugi jako zapasowy. DJI Inspire 1 z kamerą X3 i drugą opcjonalną kamerą X5R, nagrywającą materiał w rozdzielczości do 4K w formacie RAW. Druga platforma latająca to DJI Phantom 3 Pro, stosowany do zadań specialnych i podwyższonego ryzyka. Oferujemy szerokie spektrum usług, od stabilnych ujęć pejzaży i krajobrazów, dynamiczne przeloty połączone ze śledzeniem obiektów w ruchu, często wykorzystywane w przemyśle filmowym i reklamowym, jak również transmisje HD Live z wydarzeń sportowych oraz informacyjnych.

SPRZĘT
DZIAŁANIE
photo from:
http:/www.dji.com/
REGULAMIN

DOWNLOAD

KLIENCI


bakartfly.pl

664 139 579 biuro@bakartfly.pl
Rolna 179 | 02-729 Warszawa | woj. mazowieckie |
NIP 8542112509